WSPÓŁPRACA

Jeżeli jesteś właścicielem lub managerem obiektu kosmetycznego, poszukującym niezawodnego sposobu na to, by szybko i skutecznie - a przede wszystkim bez generowania kolejnych kosztów - urozmaicić swoje usługi, rozwinąć ofertę i pozyskać grono stałych, zadowolonych klientów - współpraca z Maxi Laser jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem! Oferujemy Ci komfortową relację biznesową na bardzo atrakcyjnych warunkach, która umożliwi poszerzenie oferty Twojego gabinetu o najbardziej pożądane przez klientów zabiegi, przy użyciu nowoczesnych sprzętów oraz najwyższej klasy preparatów, wykorzystywanych we współczesnej kosmetologii i medycynie estetycznej. Dzięki temu Twój salon kosmetyczny zdobędzie popularność oraz wysoką pozycję na lokalnym rynku, wzmocni swój pozytywny wizerunek , ale też wyróżni się jakością usług i profesjonalizmem na tle konkurencji. A to wszystko bez inwestowania pieniędzy, bez konieczności szkolenia personelu z nowych zabiegów, bez ryzyka. Możesz tylko zyskać - również finansowo. Brzmi ciekawie? To wszystko jest w zasięgu Twojej ręki - wystarczy, że zostaniesz naszym Partnerem.

Jak dokładnie wygląda współpraca?

Nawiązując relację biznesową z Maxi Laser, możesz wprowadzić do swojego menu usług wiele innowacyjnych metod z zakresu laseroterapii oraz medycyny estetycznej, które z pewnością zainteresują Twoich klientów/pacjentów. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą tutaj. W zależności od potrzeb, wybierz tylko jedną z propozycji lub kilka zabiegów.
Uwaga! Współpraca z nami nie polega na wynajęciu lasera albo na jego kupnie.
W ramach współpracy do Twojego gabinetu w umówionym terminie przyjeżdża nasz doświadczony specjalista z wykształceniem kierunkowym (magister kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, dysponująca wszelkimi potrzebnymi certyfikatami), aby przeprowadzić wybrane zabiegi dla Twoich klientów. Wszystkie wykonywane są przy użyciu naszych specjalistycznych urządzeń oraz z wykorzystaniem naszych, atestowanych preparatów. Ty udostępniasz gabinet, zapisujesz swoich klientów na uzgodniony wspólnie termin - my z najwyższą starannością realizujemy usługi. Spotykamy się raz na 5 tygodni w Twoim obiekcie, ponieważ z taką częstotliwością rekomendujemy ponawianie naszych zabiegów w celu uzyskania optymalnych efektów. W przypadku wykonania przez Maxi Laser usługi dla Twojego salonu, otrzymasz wynagrodzenie w postaci 30% od wartości wszystkich wykonanych zabiegów - przy czym minimalna kwota utargu dziennego, wymagana przez nas, aby zarezerwować dla Twojego obiektu cały dzień to 1800 zł.
Przy współpracy z nami, personel Twojego gabinetu otrzyma możliwość skorzystania ze wszystkich zabiegów z oferty Maxi Laser ze zniżką.
Zapraszamy do współpracy!
Anna Kosiakiewicz
© Copyrights 2017 MAXI LASER
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.