O NAS

Kim jesteśmy?

Maxi Laser to firma z powodzeniem działająca na terenie całej Polski, która oferuje profesjonalne wsparcie zabiegowe dla gabinetów kosmetycznych na różnym etapie działalności. Obiektom w branży beauty&spa proponujemy współpracę, opartą na swobodnym korzystaniu z kompleksowych usług z zakresu najnowocześniejszej laseroterapii oraz kosmetologii estetycznej, mających na celu urozmaicenie ich zabiegowego menu. Do właścicieli salonów urody wychodzimy z niezwykle atrakcyjną możliwością rozwoju ich biznesów oraz niecodzienną okazją wykorzystywania innowacyjnych technologii i najwyższej klasy preparatów - bez ponoszenia kosztów związanych z zakupem drogich sprzętów takich jak np. lasery medyczne, a także bez konieczności przeprowadzania czasochłonnych szkoleń dla personelu z nowych zabiegów. Jesteśmy pionierami w dziedzinie kreowania niezawodnych rozwiązań w branży beuaty, które pozwalają gabinetom kosmetycznym budować wysoką pozycję na lokalnym rynku, wzmacniać pozytywny wizerunek w oczach klientów, a co za tym idzie, realizować cele biznesowe i rozwijać skrzydła - niezależnie od wielkości obiektu czy lokalizacji.
onas

Misja

Naszym celem jest bezpośredni wkład w umacnianie branży kosmetycznej w Polsce, poprzez oferowanie salonom urody możliwości współpracy, opartej na wiedzy, jakości, kompetencji oraz przejrzystych warunkach. Dzięki niej ambitni właściciele mogą szybko i "bezboleśnie" pod względem finansowym podnosić renomę swoich obiektów i wyróżniać się na tle konkurencji. Decydując cię na relację biznesową z Maxi Laser masz gwarancję, że powierzasz swoich klientów w ręce doświadczonych ekspertów, którzy w pełni zadbają o ich komfort oraz zdrowie. Jak to działa? Podejmując z nami współpracę, wybierasz zabieg lub zabiegi z naszej oferty, jakie chcesz zaproponować klientom własnego obiektu. Następnie wspólnie ustalamy termin wizyty, na który osobiście umawiasz zainteresowane osoby, a nasz wykwalifikowany specjalista zjawia się w Twoim gabinecie, aby wykonać dla nich zabiegi.

Wartości

Najważniejsze są dla nas profesjonalizm oraz uczciwe podejście zarówno do Partnerów biznesowych, jak i ich klientów. Dlatego ogromną wagę przywiązujemy do jakości naszych usług, ponieważ mamy świadomość, że tylko dzięki niej zdobędziemy zaufanie, na którym tak bardzo nam zależy. Nasze zabiegi wykonuje zawsze doświadczony specjalista, który może potwierdzić swoje umiejętności wszelkimi potrzebnymi dyplomami oraz certyfikatami. W trosce o optymalne efekty i bezpieczeństwo, korzystamy wyłącznie z najwyższej klasy urządzeń medycznych oraz atestowanych, preparatów.
Wybierz najlepszą ofertę rozwoju Twojego salonu - wybierz współpracę z Maxi Laser!
© Copyrights 2017 MAXI LASER
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.